0800 124 944 info@lindab.sk
logo

Aktuality

SÚŤAŽ Strecha roka 2016

2. Máj 2016

Víkednový pobyt v Londýne pre 2 osoby! - to je hlavná výhra v našej súťaži Strecha roka. Pošlite fotku, ktorá zachytáva hotovú stavbu so strešným systémom Lindab a ste v hre o prvú cenu. Viac info o súťaži a podmeinkach nájdete TU.

1/3 strešnej krytiny ZADARMO

2. Máj 2016

Akcia 1/3 strešnej krytiny ZADARMO patrí medzi Vaše obľúbené, preto ostáva aj naďalej v platnosti. Podmienkou získania zľavy 33% (1/3 zadarmo) je odber príslušenstva a odkvapového systému. Viac info o akcii a pdmienky nájdete TU.

Overte si stav vašich bodov

Prihláste sa na tejto webovej stránke
a body sledujte online e-mailom na info@vernostsaoplati.sk,
SMS na telefónnom císle 0918 482 050
v tvare body_číslo karty_priezvisko alebo
telefonicky počas pracovných dní
v čase od 7:00 do 15:30 na telefónnom
čísle 0918 482 050.

Čo je to vernosť sa oplatí?

Vážime si verných klientov a preto ich odmeňujeme za ich priazeň a dôveru. Vernosť sa oplatí je vernostný program, plný odmien, ktorý pripravila spoločnosť Lindab a.s. pre klampiarov a montážnikov strešných systémov Lindab. Kto sa môže stať členom vernostného programu a za akých podmienok, je uvedené v časti Všeobecné podmienky.

 

Ako program funguje?

ZAREGISTRUJTE SA 

Vyplnením prihlášky, ktorá je voľne dostupná u obchodných partnerov Lindab alebo on line TU

Po zaregistrovaní Vám bude zaslaná vernostná karta Lindab s časovo neobmedzenou platnosťou a s Vašim osobným číslom. 

 

 

MONTUJTE KRYTINY LINDAB

Na sprievodnom štítku strešnej krytiny je uvedené jedinečné číslo vernostného programu, ktoré vpíšete do SMS správy spolu so svojim číslom vernostnej karty a pošlite na telefónne číslo 

 

ZBIERAJTE BODY 

Za každý 1m2 namontovanej strešnej krytiny Lindab získate 1 bod. Body môžete získať aj za ďalšie aktivity. Viac info v časti ZBIERAJ BODYNazbierané body si vymeňte za atraktívne ceny z nášho katalógu.

 

Ako člen vernostného programu zadarmo získate kartu s osobným číslom a heslom. Po úspešnej registrácii ako darček od nás získate prvé body úplne zadarmo. Lindab body môžete začať zbierať ihneď po získaní Lindab karty. Za každý nákup produktov Lindab získavate určitý počet bodov, ktoré sú zaznamenávané v centrálnej databáze spoločnosti Lindab a.s. Tieto body si môžete vymeniť za tovar, ktorý je uvedený v Katalógu odmien. Body môžete získavať aj za iné aktivity, viac o tom sa dozviete v časti Zbieraj body.